? AKG??L S?GORTA
resim yüklenemedi

Müşteri Girişi

Eski Müşterilerimiz İçin Tasarlanmış Sayfa. Kendilerine Ait Bilgiler Ve Yeni Günceller Haberler, İsimlerine Tanımlı İndirimler Yer almaktadır. Bunun Yanısıra Kendi İstedikleri İşlemleri Adım adım Yapabilirler Bunlar için sadece Bizimle Çalışmaya Başlamanız Yeterli Olacaktır.

Giriş Yap »

Özel Sağlık Sigortası

Belirlenen limitler, özel ve genel şartlar dahilinde, daha önceden sigorta poliçesinde belirtilen olası risklere karşı sigortalıyı korur. Bir özel sağlık sigortası poliçesinde en önemli unsurlardan biri genel ve özel şartlardır. AKGÜL sigorta sağlıklı günler diler.

Teklif Al »

TRAFİK SİGORTASI

MOTORLU ARAÇLARIN İŞLETİLMESİ VE HUKUK DÜZENİ Karayollarında ve motorlu araçlarda bilinen gelişmeler, insanlığın sosyal ve ekonomik ilerlemesine büyük katkıda bulunurken tehlikeleri de birlikte getirmiştir.

Teklif Al »

resim yüklenemedi

DASK

Bu kanun hükmünde kararnamenin amacı meydana gelen deprem afeti sonucu bina maliklerinin veya intifa hakkı sahiplerini binaların ziyanı veya hasarlanması nedeniyle uğrayacakları maddi zararların karşılanmasını sağlar.

Teklif Al »

KASKO SİGORTASI

Kasko sigortası mal sigortalarının türlerinden biridir. Herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalının iradesi dışında hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, sigortalıya tazminat ödenmesini sağlar.

Teklif Al »

Iwc Replica Watches Iwc Aquatimer Replica Iwc Big Pilot Replica Watch Iwc Ingenieur Replica Iwc Top Gun Replica Watches best replica watches