? AKG??L S?GORTA

Akgül Sigorta.

 

Akgül Sigorta Acenteligi  olarak Şirketimiz 2000 Yılında faaliyete geçmiştir. 11. Yılımıza girdiğimiz şu günlerde sizlerle saygı ve sevgi çerçevesinde kurmuş olduğumuz hizmet bağı bizi daima gururlandırmıştır. Her zaman müşteri memnuniyeti önceliği prensibinde ve sizlere en iyi kalite güven ve en hızlı şekilde hizmet etmek için çalışıyoruz. Uzman ve deneyimli kadromuzla daima tüm sigorta branşlarında hizmetinizdeyiz.

*Felaketleri Önleyemeyiz Fakat Zararınızı Son Kuruşuna Kadar Biz Öderiz.

*Güven Huzur Verir.

*Bizimle Güvendesiniz..

Kanun kararnamesi

587 sayılı Kanun Hükmünde Kararname gereğince Tüm Türkiye genelinde 634 sayılı Kat Mülkiyeti Kanunu kapsamındaki bağımsız bölümler, tapuya kayıtlı ve özel mülkiyete tabi taşınmazlar üzerinde mesken olarak inşa edilmiş binalar, bu binalar içinde yer alan ve ticarethane, büro vb. amaçlarla kullanılan bağımsız bölümler ve doğal afetler nedeniyle devlet tarafından yaptırılan veya verilen kredi ile yapılan meskenler için yaptırılması mecburidir. "Deprem" riskine karşı teminat veren bu sigorta poliçesi beyan ile şirketimizden temin edilebilir.

Kamu Kurum ve Kuruluşları'na ait binalar, köy yerleşim alanlarında yapılan binalar, tamamı ticari ve sınai amaçlı binalar ve 27.12.1999 tarihinden sonra inşa edilmiş olan ancak ilgili mevzuat çerçevesinde inşaat ruhsatı bulunmayan binalar Zorunlu Deprem Sigortası'nın kapsamı dışında kalmaktadır.

Sigorta Acenteliği Olarak hizmetlerimiz Trafik Sigortası - KASKO – DASK – (Deprem Sigortası) – Konut Sigortaları – Sağlık Sigortası – Seyahat Sigortası vb...

Çalıştığımız Sigorta Firmaları

ANADOLU SİGORTA

AXA SİGORTA

MAFRE GENEL SİGORTA


Akgül Trafik Müşavirliği Turizm Gıda Tekstil Oto Pazarlama TİC .LTD .ŞTİ.

Iwc Replica Watches Iwc Aquatimer Replica Iwc Big Pilot Replica Watch Iwc Ingenieur Replica Iwc Top Gun Replica Watches best replica watches